У художньої галереї Заповідника відбулася презентація виставки «Батальний живопис із фондів Заповідника», на якій були присутні учні 9 класу Корсунь-Шевченківської гімназії. 
Під час презентації автор виставки, науковий співробітник Анна Зубко розповіла про художників-баталістів, чиї роботи представлені на виставці. Серед них – Петро Кривоногов, який побував на місцях боїв у березні 1944 року, де він виконав багато замальовок та етюдів. На їх основі Петро Олександрович написав картини «Корсунь-Шевченківське побоїще» та «17 лютого. У районі Корсуня-Шевченківського». Остання експонується на виставці.
Науковий співробітник Лариса Іваненко звернула увагу учнів на дві роботи Володимира Журавля з триптиха «Квітчанська оборона», розповіла про масову мобілізацію місцевого населення до Червоної армії під час Корсунь-Шевченківської наступальної операції та про Квітчанську оборону, під час якої загинуло понад 50 жителів села Квітки.
Завідувач науково-методичного відділу освітньої роботи Галина Давиденко надала коротку інформацію про низку заходів, які проводять наукові працівники до 75-річчя Корсунь-Шевченківської наступальної операції, та запросила гімназистів на тематичні екскурсії до музеїв Заповідника. 
По закінченню презентації учням була проведена тематична екскурсія по виставці «Україна – понад усе!», яка розповідає про корсунців – учасників Революції Гідності та учасників бойових дій на Сході України.
Запрошуємо корсунців та гостей міста відвідати музеї Заповідника.