На заході були присутні учасники Революції Гідності та учасники бойових дій на Сході України, громадськість міста, учнівська і студентська молодь, а також друзі та рідні корсунців, які були учасниками революційних подій на Майдані і віддали своє життя за незалежність України. 
Спогадами про Героя України Василя Сергієнка, відомого громадського діяча, журналіста й політолога, якого жорстоко вбили 4 квітня 2014 року з політичних мотивів, поділилися його друзі Анатолій Безуглий та Анатолій Романюк. 
Хвилюючим був виступ мами учасника Революції Гідності Романа Сокуренка Тетяни Перетятько, відомого в Україні й за її межами волонтера, громадського діяча, голови громадської організації «Солдатські матері Корсунщини». Коли почалися бойові дії на Сході України її син разом із десятками тисяч українців добровольцем пішов на війну, щоб захистити завоювання Революції Гідності. Воював у складі полку спецпризначення «Азов», мав позивний «Сокіл». 10 серпня 2014 року в бою за Іловайськ Роман був тяжко поранений. 23 вересня 2014 року його серце зупинилось. Тетяна Володимирівна, теж була на Майдані. Разом із іншими корсунками працювала в приміщенні Київської міської державної адміністрації на кухні, готувала їжу для протестувальників, організовувала виносну торгівлю. Події, які відбувались на Майдані, вона бачила зсередини, своїми очима, тому у виступі Тетяна Володимирівна акцентувала увагу на значенні Революції Гідності для українського народу.
Пам’ять про Героїв, які полягли за вільну й незалежну Україну, була вшанована хвилиною мовчання.
На заході прозвучали пісні у виконанні народного аматорського гурту «Манжари» (керівник – Сергій Калініченко) Корсунь-Шевченківського районного будинку культури, вокального ансамблю «Мрія» (керівник –Лариса Усаченко) Корсунь-Шевченківської школи мистецтв імені К.Г. Стеценка, народного фольклорного самодіяльного ансамблю «Червона калина» (керівник – Володимир Піль) Нетеребського сільського будинку культури Набутівської територіальної громади, вокального ансамблю «Веселі промінчики» (керівник – Наталія Покотіло) Корсунь-Шевченківської гімназії, талановитих виконавців, сестер відомої української співачки, заслуженої артистки України Руслани Лоцман Валентини Гринюк і Тамари Вінглевської, які працюють керівниками гуртків Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості, співака і композитора Сергія Калініченка, барда Анатолія Романюка. 
Після заходу всі бажаючі мали змогу оглянути виставку «Україна – понад усе» та книжкову виставку «Небесній Сотні пошана і молитви», яку підготували працівники Центральної районної бібліотеки для дорослих. 
Організатор заходу Галина Давиденко, завідувач науково-методичного відділу освітньої роботи.
Фото Лідії Овсієнко.