20 лютого в художній галереї Заповідника відбулась презентація персональної виставки робіт київської художниці Лесі Тищенко. Виставка під назвою «Журавлина Україна» приурочена до Дня Героїв Небесної Сотні й присвячена учасникам Революції Гідності та учасникам бойових дій на Сході України.
На виставці представлено 42 тематичні картини, написані під враженням поїздок у зону бойових дій та наповнені глибоким змістом. На них – побачене і пережите художницею під час перебування на обпаленому війною Донбасі. 
На вернісаж завітало багато шанувальників мистецтва, які висловили пані Лесі вдячність за її подвижницьку працю. На заході виступили: заслужений журналіст України Сергій Комісаров, головний редактор журналу «Дипломат» Олена Салиста, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України Андрій Зозуля, начальник відділу культури Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Ірина Трунцева, мама Народної артистки України Ірини Білик Анна Білик, учасниця Революції Гідності, волонтерка, голова районного громадського літературно-мистецького об’єднання «Янталка» Лариса Ткач, учасник Революції Гідності, викладач образотворчого мистецтва Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка Ярослав Байда, член Національної спілки художників України, переселенець із м. Макіївки Олександр Ворона, кандидат мистецтвознавства, заслужений працівник культури України Михайло Волков та інші гості.
Також було вшановано пам’ять всіх полеглих і безневинно убієнних хвилиною мовчання та покладено квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні. 
Виставка діятиме до 15 березня. Запрошуємо корсунців і гостей міста відвідати художню галерею та познайомитись із творчістю народної художниці Лесі Тищенко.
Організатор виставки – Світлана Костенко, завідувач художньої галереї Заповідника.