2 квітня з ініціативи літературно-меморіального музею І.С.Нечуя-Левицького (філіал Заповідника) у Стеблівській загальноосвітній школі  відбулись «Нечуївські читання», в яких взяли участь учителі та учні навчального закладу. Дата для проведення заходу була вибрана не випадково, адже саме цього дня 1918 року Іван Семенович пішов із життя.

На читаннях лунали поетичні твори Івана Дробного, Андрія Легота, Миколи Негоди, Ніни Півторацької, Катерини Піки, Сергія Хавруся, Миколи Щербака, більшість із яких опублікована в збірці «Нечуй поетичний» (упорядник – доктор філологічних наук Володимир Поліщук). У віршах дається характеристика творчості письменника, висвітлені окремі сторінки його біографії, оспівана річка Рось, біля якої виріс письменник, і Стеблів, в якому він народився. Вірші прозвучали у виконанні старшокласників Іванни Мідянки, Яни Поковби, Влада Загребельного, Аліни Прищепи, Даші Єрьоміної, Оксани Ілічук, Юлії Кірячок, Галини Темченко, Вікторії Масюк, Влада Макаревича, Юлії Войцих, Василя Лохна. Готували учнів до участі в заході вчителі української мови та літератури  Ольга Вихор і Ольга Миколенко.

Завідувач літературно-меморіального музею І.С.Нечуя-Левицького Андрій Хаврусь, виступаючи на заході, наголосив на значенні творчості Івана Семеновича для української літератури, вивчення історії, звичаїв та обрядів рідного краю.

Прочитані поезії стали «Вінком пам’яті» видатному класику І.С.Нечую-Левицькому, свідченням його невмирущості.