16 серпня в художній галереї Заповідника відбулась презентація персональної виставки робіт Вадима Нелепа.
Вадим Матвійович народився в м. Корсуні-Шевченківському. Закінчив вище художнє училище в м. Черкасах за спеціальністю художник-оформлювач. Малюванням захоплюється з дитячих років.
Уперше шанувальники мистецтва познайомилися з творчістю Вадима Нелепа в художній галереї Заповідника на груповій художній виставці янталківців, де він представив дві свої роботи. Згодом Вадим Матвійович створив персональну виставку графічних творів, потім – виставку художнього фото. Наразі це третя персональна виставка Вадима Нелепа в художній галереї Заповідника.
На виставці представлено 22 живописних та 5 графічних творів. Це пейзажна лірика, яка вражає своєю ідилією та спонукає глядача до філософських роздумів. На полотнах – красуня Рось, Соснівка, інші куточки Корсунщини. Все це близьке і знайоме корсунцям.
На вернісажі першою привітала художника з виставкою його мама Лідія Яківна, зі словами-вітаннями виступили педагоги і наставники Вадима Нелепа Любов Каракай та Людмила Бистрова-Дробот, які згадали як він починав своє мистецьке життя. Голова районного громадського літературно-мистецького об’єднання «Янталка», майстер декоративно-вжиткового мистецтва, активна волонтерка Лариса Ткач відзначила Вадима як наполегливого молодого художника з великим майбутнім.
Особливої атмосфери вернісажу додали друзі Вадима Нелепа – це Руслан Житомирський та вокально-інструментальний ансамбль під керівництвом Андрія Бойка, які подарували йому музичне вітання.
Виставка діятиме впродовж трьох місяців. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати художню галерею.
Інформацію підготувала Світлана Костенко, завідувач художньої галереї. Фото Людмили Шевченко.