28 жовтня, до Дня визволення України від німецько-нацистських загарбників, працівники районної бібліотеки для дітей спільно з науковцями Заповідника провели патріотичну годину "Цей день чекала Україна".

Учні 7-го класу ЗОШ №1 принишкло слухали розповідь завідувачки науково-методичного відділу освітньої роботи Заповідника Г.І. Давиденко про визволення України від окупації, про героїзм воїнів-визволителів та мирного населення у роки кривавої війни.

На захід завітав ветеран праці, корсунець Анатолій Лук'янович Германюк, якому було 10 років, коли розпочалася війна. Йому не з чуток відомі голод, холод, втрата близьких і рідних. І все це він змушений був витримати, всім переболіти, передчасно розлучившись із дитинством. Спогади Анатолія Лук'яновича перенесли присутніх у тяжкі часи фашистської окупації України. Діти привітали ветерана квітами та подякували за цікаву розповідь. А Анатолій Лук'янович побажав їм не забувати трагічні події Другої Світової війни, закликав добре вчитись та бути гідними громадянами України.

Неллі Дяченко
заступник директора ЦБС по роботі з дітьми.

Замітку передруковано з громадсько-політичної газети Корсунь-Шевченківщини "Надросся" №86 (11985) від 05.11.2015.