У лютому 2017 року до Дня Героїв Небесної Сотні Заповідник долучився до соціально-мистецького проекту «За Волю, за кращу Долю… Третя річниця Майдану» (автор ідеї та керівник проекту – Олег Островський), у рамках якого було проведено низку заходів із використанням фотографій та відеофільмів,  знятих під час Революції Гідності на Майдані Незалежності в м. Києві Олегом Островським та Степаном Вінярським.

Зокрема, 20 лютого відбулась презентація фотовиставки «За Волю, за кращу Долю… Третя річниця Майдану» в Корсунь-Шевченківській гімназії, у ході якої для гімназистів були проведені бесіди за матеріалами фотовиставки,  прочитані лекції про Революцію Гідності та черкащан – Героїв Небесної Сотні.

23 лютого з фотовиставкою познайомились учасники районного семінару бібліотекарів Корсунь-Шевченківської центральної районної бібліотеки для дорослих.

З 24 по 27 лютого фотовиставка експонувалась у Корсунь-Шевченківському педагогічному коледжі імені Т.Г. Шевченка. Студентська молодь мала змогу не тільки познайомитись із фотолітописом Революції Гідності, а й прослухати лекції про споконвічну боротьбу українського народу за незалежність .

З 27 лютого 2017 року фотовиставка експонується в музеї історії Корсунь-Шевченківської битви. З нею мають змогу познайомитись відвідувачі музею.

Упродовж 22 – 24 лютого в музеї історії Корсунь-Шевченківської битви для учнів Гарбузинського навчально-виховного комплексу було проведено чотири музейні заходи, присвячені третій річниці Майдану, у ході яких демонструвались відеофільми «Обличчя Євромайдану», «Голос мовчання» та «Пам’яті Героїв Євромайдану». Учасники заходів також познайомилися з виставкою «Україна – понад усе!», присвяченою корсунцям – учасникам Революції Гідності та антитерористичної операції на Сході України, а також волонтерам, які надають допомогу українським військовим. Для учнів було проведено тематичні екскурсії «Герої не вмирають». 

На заходах побувало близько тисячі відвідувачів.

 

   

Галина Давиденко, завідувач науково-методичного відділу освітньої роботи