Саме цього дня в центральній залі палацу звучала прекрасна скрипка і кнопковий акордеон. Молоді музиканти – лауреат міжнародних конкурсів Лідія Футорська (скрипка, Львів) та Сергій Хоровець (кнопковий акордеон, Рівно) – упродовж півтори години дарували слухачам найбільш відомі та популярні  твори Максима Березовського, Миколи Лисенка, Юлія Мейтуса та Мирослава Скорика. Твори українських композиторів у виконанні музикантів наповнювали серця присутніх гордістю за українську національну культуру.  Такого концерту корсунські меломани не чули дуже давно.

Після закінчення концерту Лідію і Сергія ще довго не відпускали вдячні слухачі. Кожний зокрема хотів подякувати їм за подаровану радість. Навзаєм музиканти були щиро зворушені публікою нашого провінційного міста. Особливо вони були приємно вражені тим, що серед присутніх у залі було багато  молоді, яка завітала на їх концерт. Це були студенти педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка та гімназисти.

Особлива подяка від присутніх на концерті корсунців була висловлена також і «Нашому радіо» в особі Галини Яківни Добровольської. Адже саме завдяки радіо багато корсунців дізнались про концерт.

Сподіваємось, що в палаці ще буде звучати скрипка Лідії Футорської та акордеон Сергія Хоровця.