Корсунь-Шевченкiвський державний iсторико-культурний заповiдник

У літню пору Заповідник відвідують гості з різних куточків України. Ось і сьогодні разом з головою громадської організації «Солдатські матері Корсунщини» Тетяною Перетятько, головою Спілки воїнів АТО Корсунщини Іваном Журавльовим та учасником бойових дій на Сході України Олександром Журавльовим Заповідник відвідали гості з Тернопільщини – Андрій Любунь, митрофорний протоієрей Тернопільської єпархії Православної Церкви України, капелан, волонтер, засновник благодійного фонду «Наша надія. Кременець», організатор і будівничий каплиці-пантеону на честь загиблих на Донбасі українських воїнів та Андрій Біндас (позивний – «Литовець»), сержант, головний старшина дивізіону артилерійської розвідки 44 окремої артилерійської бригади.

Заповідник відвідала група науковців Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С.Грушевського. Серед науковців - доктор історичних наук, професор о.Юрій Мицик і кандидат історичних наук Інна Тарасенко.

2 квітня з ініціативи літературно-меморіального музею І.С.Нечуя-Левицького (філіал Заповідника) у Стеблівській загальноосвітній школі  відбулись «Нечуївські читання», в яких взяли участь учителі та учні навчального закладу. Дата для проведення заходу була вибрана не випадково, адже саме цього дня 1918 року Іван Семенович пішов із життя. 

27 лютого науковими працівниками Заповідника в Корсунь-Шевченківській гімназії проведено засідання круглого столу «Маловідомі сторінки Корсунь-Шевченківської наступальної операції».

Свято української музики в стінах палацу відбулося 1 березня, у перший день весни