Корсунь-Шевченкiвський державний iсторико-культурний заповiдник

29 листопада 2017 р. у художній галереї Заповідника в рамках арт-проекту «Мистецтво любові до рідного краю» була відкрита виставка творів художників-членів Корсунь-Шевченківського районного громадського літературно-мистецького об’єднання «Янталка».  Виставка приурочена  до 40-річчя з часу відкриття художньої галереї.

19 листопада Заповідник взяв участь у відкритті на залізничній станції Сотники меморіальної дошки Дмитру Олтаржевському, учаснику Української революції 1917 – 1921 років, лікарю армії Української Народної Республіки

До Дня Гідності і Свободи науковці Заповідника підготували пересувну виставку «За честь, за волю, за українську долю…», на якій представлені світлини, документи, нагороди, особисті речі корсунців-учасників Революції Гідності та антитерористичної операції на Сході України.

 

У 2017 – 2018 роках в Україні відзначається 85-річчя Голодомору 1932 – 1933 років – геноциду українського народу, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом. Долучився до відзначення цієї дати і Заповідник.

 

18 травня 2017 року Заповідник увосьме долучився до загальноєвропейської акції «Ніч музеїв», присвяченої Міжнародному дню музеїв.

 

 < 1 2 3 4 5 >  Остання