Корсунь-Шевченкiвський державний iсторико-культурний заповiдник

До 25-річчя незалежності України в центральній залі музею історії Корсунь-Шевченківської битви після реекспозиції відкрита виставка «Україна – понад усе», присвячена Революції Гідності та антитерористичній операції на Сході України. На виставці представлено понад 550 експонатів. Якщо до реекспозиції для виставки була відведена частина залу, то нині – вся експозиційна площа.

26 липня 2016 року на території ландшафтного парку в м. Корсуні-Шевченківському працівники Заповідника провели щорічну екологічну акцію «Чисте джерело», у ході якої було розчищено замулене русло струмка, що витікає з Великого каньйону і впадає в р. Рось.

Екологічна акція «Посади власне дерево – створи своє майбутнє» була проведена 6 серпня автором та керівником об’єднання антикризового розвитку «Світ, якому ми потрібні» Олегом Арсеєнко, громадською організацією активних корсунців «Разом все зможемо» (голова – Василь Бабенко), Корсунь-Шевченківським державним історико-культурним заповідником та за інформаційної підтримки радіо «На хвилі Корсуня».

З 1 по 9 липня 2016 року в художній галереї Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника експонувалась персональна фотовиставка Віки Ясинської  «Портрет солдата».

17 травня 2016 р. у Корсунь-Шевченківському  державному  історико-культурному заповіднику проведено низку заходів у рамках Європейської акції «Ніч музеїв», присвяченої Міжнародному дню музеїв. У заходах взяли участь близько 1,5 тис. корсунців та гостей міста.

Перша  < 5 6 7 8 9 >  Остання