Корсунь-Шевченкiвський державний iсторико-культурний заповiдник

Персональна виставка живописних творів Володимира Оникійовича Мусієнка

 

У у двох залах художньої галереї експонується персональна виставка живописних творів Володимира Оникійовича Мусієнка.

Володимир Оникійович працює в Київському національному університеті технологій та дизайну, автор понад 40 наукових праць; йому належить 24 авторських свідоцтв і патентів. Він нагороджений бронзовою медаллю ВДНГ СРСР, знаком "Винахідник і раціоналізатор СРСР".

Окрім наукової діяльності, Володимир Оникійович знаходить час писати картини. Малювати почав зі шкільної парти. Своїми вчителями і духовними наставниками вважає народного художника України Василя Гнатовича Непийпива та Миколу Антоновича Прокопенка.  

На виставці представлено 70 картин. На полотнах переважають яскраві та теплі кольорові гами. Твори вирішені в жанрах пейзажу, натюрморту та портрету, від яких відходить добра енергетика, яка заповнює зали.

У художній галереї Володимир Оникійович створив уже три персональні виставки і подарував Заповіднику понад 80 картин. Рішенням Корсунь-Шевченківської міської ради від 2 липня 2004 року Володимиру Оникійовичу Мусієнку присвоєно почесне звання «Лицар – благодійник».

Персональні виставки художника відбулися в багатьох містах України. Багато робіт знаходяться у приватних колекціях в Україні, Австралії, Аргентині, Великій Британії, Ізраїлі, Канаді, Німеччині, Франції.

Світлана Хижняк, молодший науковий співробітник художньої галереї