Корсунь-Шевченкiвський державний iсторико-культурний заповiдник

6 березня 2018 року в історичному музеї Заповідника була проведена літературна година «Тарас Шевченко і Майдан», присвячена 204-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

 Упродовж 2017 року до фондових колекцій Корсунь-Шевченківського  державного історико-культурного заповідника надійшло 599 музейних  предметів

27 лютого, у художній галереї Заповідника відбулася церемонія нагородження учасників і переможців виставки-конкурсу дитячих творів "Діти і мир".

До Дня героїв Небесної Сотні та 74-ї річниці Корсунь-Шевченківської наступальної операції (24 січня - 17 лютого 1944 року) науковці Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника впродовж 13-14 лютого 2018 року прочитали 31 лекцію

  До 100-річчя бою під Крутами Корсунь-Шевченківський районний Будинок культури провів засідання підлітково-молодіжного клубу «Школа лідерства. Ми за здоровий спосіб життя». На засіданні клубу кандидат історичних наук, завідувач історичного музею Заповідника С.Ю. Степенькін прочитав лекцію на тему: «Бій під Крутами – бій за свободу і незалежність України».

 1 2 3 >  Остання