Корсунь-Шевченкiвський державний iсторико-культурний заповiдник

Родина Стеценків є надзвичайно талановитою.

6 вересня виповнюється 95 років від дня народження видатного українського вченого та громадсько-політичного діяча Михайла Брайчевського

У музеї історії Корсунь-Шевченківської битви Заповідника розгорнуто виставку «Був важкий день», присвячену звільненню України від нацистських військ.
На виставці представлено 10 живописних та графічних робіт із фондової колекції Заповідника, серед яких і роботи учасників Корсунь-Шевченківської операції Костянтина Бурякова, Семена Горячева, Володимира Самаренка та Анатолія Татьяніна. Події січня – лютого1944 року назавжди закарбувались у пам’яті цих художників, тому у своїй творчості вони неодноразово поверталися до тих жорстоких 25 днів бойової біографії.

До Дня Незалежності України в художній галереї Заповідника відкрито виставку українських вишитих рушників 1950-х – 1980-х років. Всього представлено 75 рушників. Всі вони взяті на виставку з фондів Заповідника, куди надійшли завдяки пошуковій роботі наукових працівників.

В історичному музеї відкрилася виставка іноземних нагород та значків із фалеристичної колекції Заповідника.
Нагороди і значки представлені трьома блоками.
Перший блок – це ордени, медалі та знаки Австро-Угорщини, Румунії, Прусії, Німеччини, Австрії та Угорщини ХІХ – першої половини ХХ століть.

 1 2 3 >  Остання