Корсунь-Шевченкiвський державний iсторико-культурний заповiдник

 

18 травня 2017 року Заповідник увосьме долучився до загальноєвропейської акції «Ніч музеїв», присвяченої Міжнародному дню музеїв.

 

Цього року Заповідник започаткував проведення музейних квестів.

1 квітня 2017 року в художній галереї Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника відбулася презентація виставки «Білоруси з Україною в серці», присвяченої пам’яті білоруських та українських добровольців, які віддали своє життя задля миру в Україні та її незалежності. Захід проведений в рамках соціально-культурного проекту «З Україною в серці» та арт-проекту «Мистецтво без кордонів».

3 березня відзначається досить молода та все ж важлива дата –Всесвітній день дикої природи. Його було прийнято резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 20 грудня 2013 року.

 

У 2012 році в Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику з метою ґрунтовного вивчення та осмислення творчого і життєвого шляху Тараса Григоровича Шевченка був започаткований культурно-мистецький проект «Читаємо «Кобзар». Відтоді щорічно в історичному музеї Заповідника в Шевченківські дні проводяться музейні заходи за участю науковців, краєзнавців, студентської та учнівської молоді Корсунщини.

 

 1 2 3 >  Остання